Jestem tutaj nowy więc nie miejcie do mnie negatywnego nastawienia ! Sam z tego aktualnie korzystam i w 3 dni zrobiłem ponad 10 zł
MY PAY! NAJLEPSZY SPOSÓB NA PIENIĄDZE W INTERNECIE !

mypay.pl

Język: Polski

Waluta : PLN

Sposób wypłaty :PayPal / Konto Bankowe

Oczekwianie na wypałtę: Max. 14 dni

Poleceni użytkownicy :Tak, 10% za każdego poleconego


Zarabianie polega na wykonywaniu tak zwanych 'Akcji'. Są to nic innego jak zadania które są bardzo proste, każdy sobie z nimi poradzi. Przykładowe zadanie: zarejestruj się na stronie [nazwastrony] i aktywuj rejestrację na swoim e-mail'u.

Ilość akcji jest tak na prawdę nie wiadoma. Raz może być tylko 5 akcji, drugiego dnia może ich być nawet 30. Wszystko zależy od dnia. Przeważnie liczba akcji waha się od 10-15.

Jeżeli poświęcisz dziennie ok 20 minut i wykonasz wszystkie akcje to dzienny profit (zarobek) będzie wynosić ok 3 - 4 złote ( w zależności czy akcje zostaną zaliczone ) bez poleconych. 4 zł x 7 dni = 28 złote.
Minimalna wypłata wynosi 7,50 zł. Z tej kwoty pobierana jest jeszcze prowizja w wysokości 2,9 % i 0.8 zł. Dlatego warto jest wypłacać wyższe sumy.

Czy są ważni? System poleconych w MyPay jest taki że Ty dostajesz 10% zarobku z poleconego. Czyli jak on zarobi 1 zł - ty zarabiasz 10 gr. Jednakże te zarobki nie przychodzą na Twoje konto od razu, trzeba na nie długo czekać i też do końca nie wiadomo kiedy i czy w ogole dostaniesz pieniądze z poleconych. Dlatego poleceni nie są bardzo ważni - na pewno pomagają ale wszystko od Ciebie zależy ile zarobisz.


ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting