+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Aferia-MT2 HARD [DEDYK]

 1. #1
  aferiamt2pl
  Junior Member aferiamt2pl is on a distinguished road

  Aferia-MT2 HARD [DEDYK]

  Aferia - prywatny serwer do gry Metin2 [CLICK]
  Intel Core i5-2400 4x3.1+ GHz


  16 GB DDR3


  100 Mbps


  Kod:
  Start serwera odbędzie się 21.10.2011r. o godz. 20:00.

  Naszym celem jest stworzenie serwera przyjaznego dla graczy. Item Shop postaramy się ograniczyć do minimum:
  nie znajdziecie tam żadnych itemków, ulepszaczy czy też przedmiotów dających od razu 100000 lvl. Dostęp do bazy danych ma tylko jedna osoba ([GA]BlackDrab) co zapobiega akcją typu "itemki z navi na serwerze".
  GameMasterzy są starannie dobierani, a gdy przejdą proces rekrutacji pomyślnie, są pod ścisłą kontrolą i z pewnymi ograniczeniami, co też nie pozwoli wspomagać im swoich znajomych/priv postaci. Wraz z startem serwera ruszy system zgłoszeń, co pozwoli nam na wygodniejszy kontakt z graczem.
  Postaramy się w miarę możliwości odzyskiwać skradzione przedmioty, dysponujemy odpowiedni narzędziami i logami. U nas macie gwarancję że serwer nie zostanie wyłączony po tygodniu/miesiącu/roku, posiadamy fundusze na jego utrzymanie i szanujemy czas poświęcony przez graczy. Serwer zalicza się do typu "HARD". Pragniemy aby gracz miał satysfakcje z tego co osiągnął, a nie zrobił wszystko co możliwe w niecały tydzień i zmienił serwer. Wszystko zostało starannie przetestowany przez beta testerów, nie powinno być żadnych bugów. Postaramy się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 2. #2
  aferiamt2pl
  Junior Member aferiamt2pl is on a distinguished road
  W czwartek 10.11.2011r STARTUJEMY. Od dzisiaj będzie możliwość rejestracji, zapraszamy do ściągnięcia już wcześniej klienta. Pozdrawiamy!

+ Odpowiedz na ten temat