Reaktywacja serwera
Historia Triadora trwa do dziś w sercach niektórych Triadoriańczyków. Niestety, coś się kończy, coś się zaczyna. Większość z nas wie, jaki był koniec Triadora. Tym razem postaramy się, aby nasz serwer został stworzony z pełnym profesjonalizmem oraz zaawansowanym Teamem.
Mamy nadzieję, iż większość graczy da nam drugą szansę i będziemy mogli znów spotkać się w tym samym miejscu, co przed 2-miesiącami.
Zależy nam także, aby gracze wrócili do nas, tak więc postanowiliśmy, iż wszystkie SM, które zostały przekazane przez Was na Triadora, zostaną Wam zwrócone. Dodam także, że w Teamie nie ma już i nie będzie Lourta który przyczynił się do upadku serwera, serwer będzie prowadzony przez Technika Senthii która stoi już 1,5 roku.
GENEZA
Rok 354 p.n.e
Odkryto prawie każdy zakątek wyspy, która jednak nie okazała się być sympatyczna. Nieznane stworzenia zaczynały bronić swojego terytorium. Czyżby człowiek musiał się poddać? Zwykły śmiertelnik nic nie wskóra. Naukowcy oraz magicy zaczęli wspólnie myśleć nad rozwiązaniem problemu. Taki potencjał Krainy nie mógł się zmarnować.

Rok 327 p.n.e
Udało się! Magia zawitała do świata dzięki niezwykłym odkryciom. Zaczęto prowadzić dyskusję: Co dalej z zasiedleniem? Minęło kilka lat - jest decyzja: Do Krainy nazwanej Triador udadzą się tzw. pół-ludzie, który posiadają wielkie umiejętności i potrafią władać mocami. Podzielono ich na cztery rasy: Wojownik, Ninja, Sura, Szaman. Po wstępnej kolonizacji doszło jednak do rozłamu Krainy na trzy królestwa: Shinsoo, Chunjo, Jinno, które stały się wiecznymi wrogami toczącymi krwawe wojny.

Rok 241 p.n.e
Kraina Triador stała się ogromną wyspą po zakończonej kolonizacji. Nikt nie przypuszczał, że już na początku nowej ery tak bardzo się rozrośnie. Dominującym zajęciem jest dążenie objęcia tronu królestwa przez człowieka oraz obrona przed stworami. Dołącz i Ty do niezwykłej przygody i stań na czelę swojego królestwa! Stwórz historię, której nikt nie zapomni, stań się legendą, o której nikt nie zapomni.

Rok 210 p.n.e
Odkrycie nowego lądu przez ludzi światłości wywołało w ówczesnym świecie wielką radość - nowe surowce oraz ziemia; każdego z tych elementów zaczynało powoli brakować w każdym zakątku świata. Długa podróż w nieznane przez dzielnych wojowników nieoczekiwanie przyniosła rezultat w postaci wielkich terenów posiadających złoża wielu surowców do niezbędnego rozwoju.

poziom TRUDNOŚCI - hard
MAX LVL - 105
Triador.pl ma w dużej mierze nawiązywać do globalnego polskiego metina.
Doszliśmy do wniosku, że maksymalnym poziomem będzie 105 bez możliwości zwiększenia go.
Statystyki będzie można rozwijać do 95 punktów.
Dodatkowo pierwsza osoba, która zdobędzie maksymalny poziom otrzyma niespodziankę w grze.

Rodzaj serwera
Nasz projekt będzie typem serwera Hard.
Wszystko zostało połączone w idealną harmonię, abyście czuli się jak najlepiej.
Zdobycie maksymalnego poziomu będzie wymagało wielu miesięcy grania i poznawania serwera.

LINKI TRIADOR
Strona Główna

Triador

Rejestracja

Rejestracja

Pobierz

Pobierz

Facebook
Triador.pl - Reaktywacja

Youtube
TS3 IP: ForGame.pl
www.ForGame.pl | Publiczny Serwer TeamSpeak3
UMIEJĘTNOŚCI TRIADOR
M1 > G1
Udało nam się osiągnąć równowagę między dwiema stronami i aktualnie liczba wymaganych Ksiąg Umiejętności wynosi - 25.
W przypadku poprawnego przeczytania Księgi musimy czekać 12 godzin na kolejny raz, a gdy szkolenie zawiedzie już tylko 6 godzin. Dodatkowo nie działają na nie Zwoje Egzorcyzmu oraz Rady Pustelnika

Dodatkowo znacznie zmieniło się zdobywanie Ksiąg Umiejętności. Z każdego metina wylatują Skrzynki z Księgami. Skrzynka może zawierać od 1 do 6 Ksiąg (W zależności od rodzaju danej Skrzynki).
G1>P
Ta sprawa jest lekko zmieniona. Zdobywanie Kamieni Duchowych zostało troszkę zwiększone. Działają na nie Zwoje Egzorcyzmu oraz Rady Pustelnika, a czas oczekiwania na ponowne użycie to 8-12 godzin.
modyfikacja uzywania niektórych umiejetnosci
Zupełna nowość! Grając przykładowo wojownikiem mieliście taki problem, że po zginięciu musieliście przelogować się lub odczekać, aby włączyć aurę? Otóż rozwiązaliśmy problem.
Sposób polega na tym, że nie trzeba czekać na możliwość ponownego włączenia umiejętności.
Sposób został zastosowany w następujących umiejętnościach:

- Aura Miecza
- Berserk
- Silne Ciało
- Czarowana Zbroja
- Strach
- Bezszelestny Chód[/font]
Restart umiejetnosci
Możliwość zmiany profesji jest możliwa tylko u Starszej Pani do 45 poziomu.
Teleportacja: Dzięki niej możemy przenieść się do takich miejsc, jak: Miasta, Dolina Orków, Pustynia, Ognista Ziemia, Góra Sohan
PODRĘCZNIK GRACZA
Sklepik: Pozwala na zakup najpotrzebniejszych przedmiotów, jak Miksturki.
Zapis Pozycji: Pozwala na zapisanie dokładnych pozycji na mapie, na której jesteś (a la Zwój Powrotu). Nie można tego wykonać na wszystkich mapach.
PODRĘCZNIK ZWIERZAKA
Bonusy: Ukazuje wartości bonusów, jakie zwiększa zwierzak. Nie da się ich zmienić i rosną zależnie od poziomu pupila.
Doświadczenie: Wyświetla ilość zdobytych punktów doświadczenia oraz wymaganych na następny poziom. Można również włączyć/wyłączyć zdobywanie doświadczenia.
Zmiana Imienia: Dzięki tej opcji możemy nadać dowolne imię dla swojego zwierzaka.
Operację można powtarzać; kosztuje 30 SM.
Zmiana zwierzaka: Zmiana zwierzaka u Stajennego w mieście operacje można wykonać tylko jeden raz.
Żywotność: Możemy zobaczyć ile czasu pozostało naszemu pupilowi. Jeśli się skończy lub jest chcesz przedłużyć jego żywotność należy wykonać misję u Alchemika na Zaklętą Duszę, która przedłuża żywotność o 5 dni. Misję można wykonywać również raz na 5 dni. Aby zaaplikować Zaklętą Duszę należy udać się do Stajennego.
Pierwszy zwierzak
Aby móc otrzymać swojego pierwszego zwierzaka należy zdobyć 40 poziom i udać się do Stajennego, która da nam go na 7 dni.

[GA]Haya: Główny Administrator Serwera - do jego obowiązków należą wszelkie sprawy serwerowe.
[GA]Fakel: Administrator/Technik - do jego zadań należą wszelkie sprawy techniczne.
[GM]Anek: Administrator - do jej obowiązków należy stały kontakt z graczami.
[GM]Miuosh: Super Game Master - jego zadaniem jest dbanie o porządek na serwerze.

Serwer wystartował 4 października 2013 roku.
Pełna prezentacja dostępna tu ---> PREZENTACJA