[CENTER]


Specjalnie dla naszych graczy przygotowaliśmy szereg wyzwań, ciekawych eventów, i różnorakich systemów, które ujrzycie w prezentacji poniżej, zapraszamy w imieniu Administracji Theris.pl!


Dodania 1-5 bonusów możemy zdobyć u handlarki (100% na przydzielenie bonusu), zmiany bonusów dokonujemy zwykłymi zmiankami bonów znajdującym się po 50 szt u handlarki.
Dodatkowo wchodzą tylko maksymalne wartości co można potwierdzić poniżej.

Bonusy 1-5

Max HP: 2000 hp
ABS:15%
OTRUCIE:10%

Dodania i zmiany 6-7 bonusów możemy zdobyć z metinów oraz bossów.
Bonusy 6-7:

Max HP: 1000 hp
Max MP: 500 mp
Statystyki: 5 pkt
Szansa na krytyczny/przeszywający cios: 10%
Wartość ataku: 50 pkt
Silny przeciwko potworom: 15%
Szybkość ataku/poruszania się: 10%

Oczywiście 6-7 bonusy BEZ OD********************ŚCI/SILNY PRZECIWKO KLASY!


System opiera się na rozwoju naszego zwierzaka, który zaczyna swoją przygodę z 1 poziomem, awansuje aż do 100 poziomu.


Rozwinęliśmy nieco Wieżę Demonów, można się udać na nią również prywatnie, w dodatku ma więcej pięter (z Niebieską Śmiercią).
Posiadamy również DK.


Na serwerze znajduje się około 20 unikalnych wierzchowców do dostępu graczy.
Zaczynając od podstawowych wierzchowców, które otrzymujemy na start, kończąc na bajecznych wytworach ludzkiej wyobraźni.
Oprócz stałej pieczęci (nigdy się nie kończącej), którą otrzymujemy na start (bez bonusów) - z metinów oraz bossów możemy zdobyć jeden z sześciu poziomów pieczęci na 6 godzin, tak prezentują się ich bonusy:
1 lvl: 100 wartości ataku,
2 lvl: 200 wartości ataku,
3 lvl: 300 wartości ataku,
4lvl: 300 wartości ataku, 1000 hp,
5 lvl: 300 wartości ataku, 2000 hp,
6 lvl: 300 wartości ataku, 3000 hp


Innowacja to ważny aspekt naszego serwera, którym stale się kierujemy.
Chcielibyśmy wyznaczać pewnie trendy i przecierać szlaki na polskiej scenie prywatnych serwerów Metin2.
Nie zamierzamy mieszać się w jakiekolwiek spory z graczami, naszym założeniem jest profesjonalne podejście do tego czym się zajmujemy.
Dlatego też, nie będziemy pobłażliwie podchodzić do występków jakie będą miały miejsce, jesteśmy pokojowo nastawieni - i tak też zostanie.
Cenimy sobie zdrową konkurencję, nie będziemy zatem prowadzić żadnych wojen, czy 'pożyczać' czyichś prac bez pozwolenia autora.
Staramy się sumiennie podchodzić do naszych obowiązków, aby gracze, którzy zainteresują się naszym serwerem nie byli zawiedzeni.
Będziemy dokładać wszelkich starań, aby gracze mogli czerpać jak największą satysfakcję z relaksującej gry w naszych skromnych progach.
Jesteśmy drużyną, która nie popadnie na laurach i w dalszym ciągu będzie rozwijać swoje dzieło, ku uciesze graczy.
Gdy serwer już wystartuje z czasem - dość regularnie, będą pojawiały się ciekawe aktualizacje, które zajmą naszych podopiecznych na dłuuugie wieczory, ale również
zwiększą ich motywację i wolę rywalizacji między sobą, oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku... :-)


Ulepszacze jakie znajdziecie na serwerze są bardzo łatwo dostępne dla wszystkich graczy, można je pozyskać z potworów, bossów oraz metinów.W Pierścieniu Gracza znajdziemy Menu Eventowe, zapisywanie lokacji na sloty, teleport do standardowych lokacji, kupno peleryn do Wiecznej Peleryny/mikstur/autopotów, odbierzemy nagrodę z eventu, etc...

Analiza Biologa opiera się o 18 misji do wykonania, zaczynając od 80 do 250 poziomu postaci.
Soki z kwiatów dodaj± różne statystyki ( silny na .. , +150 ataku etc.) na 60minTrzy rodzaje umiejętności wzmacniających, działają podobnie do standardowych skillów, ale można nimi dowolnie handlować i ulepszać!
Możliwość ulepszania z M1 do M10, do zdobycia wykonując pierwszą misję fabularną na 100 poziomie.

Berserker, Defender, Magic

Możemy je trenować u Handlarza Bronią za pomocą ksiąg, które dropią na nowych expowiskach (metiny, bossy)


Na serwerze znajdziemy trzy rodzaje specjalnych zwojów:
1) Zwój Yang -Przechowuje duuże il. yang
2) Zwój Punktów - Przechowuje pkt. IS
3) Zwój Postaci - Można handlować postaci±!


Zostaniemy uprzedzeni przez npc o każdym evencie!


Wieczna Peleryna Męstwa umożliwia korzystanie z jednego przedmiotu i jedynie dokupowanie jednostek przywołań potworów, jest to dużo wygodniejsza forma od standardowych peleryn.


System Rodziny jest przeznaczony dla wszystkich graczy, możliwość założenia rodziny ma natomiast gracz z aktywnym kontem premium, może do rodziny zaprosić 3 osoby, które podczas gdy założyciel grupy będzie miał aktywne premium, będą otrzymywać podczas expienia 25% doświadczenia więcej (czyli nawet nieco więcej niż faktycznie daje nam pierścień doświadczenia - ponadto te bonusy będzie można łączyć)!
Założyciel Rodziny może przydzielać członkom rangi i dowolnie nimi zarządzać (zapraszać/wyrzucać).


Tak, to nie żart! Na naszym serwerze znajdziesz ogrom misji różnego typu - co najlepsze, wszystkie są autorskie, z cennymi nagrodami, a więc warto je wykonywać!
Począwszy od 100 poziomu, co 10 poziomów będziesz odkrywał nowe zagadnienie fabularne, powiązane z naszym światem Theris, a dokładniej dwoma królestwami - Aria i Pera,
poznasz wszystkie tajemnice Anielskiego i Mrocznego świata...
Misje fabularne są ponad przeciętnymi misjami, charakteryzują się wieloma zadaniami, pomiędzy którymi poznamy tajemniczy świat...


Na naszym serwerze znajdziesz masę nowych lokacji, począwszy od sześciu nowych expowisk (co 25 poziomów, zaczynając od 100 poziomu), po nowe krainy eventowe i przeróżne tajemnicze wyzwania/dungeony.
Przekonaj się na własnej skórze, jak wielki jest nasz świat...
Każde nowe expowisko zawiera dwa rodzaje potworów, bossów i metinów (silniejszy i słabszy)Na nowych expowiskach znajdziemy Anioła, po rozmowie z nim otrzymamy czasowe bonus wspierające nas w walce z danym typem potworów (Silny przeciwko, max hp, wartość ataku), oczywiście tylko jeśli znajdujemy się na tej mapie.

Na kilku podstawowych mapach (jak i na nowych) możemy spotkać Jajka Mocy, jeśli je rozbijemy otrzymamy jeden z bonusów czasowych dla naszej postaci, który pomoże nam w walce z potworami.
Pomysł ten zaczerpnęliśmy z pewnej gry MMORPG, gdzie można było znaleźć na expowiskach artefakty, które wspomagały naszą postać na krótki okres czasu, dając przy tym inne skille.


Wspominaliśmy już o innowacji, dlatego na naszym serwerze spotkacie wiele ciekawych eventów, które być może już znacie, ale w zupełnie nowej - odświeżonej formie.


Poprawnie działaj±ce aukcje przedmiotów!


Nowy, unikalny, autorski System Wędkarstwa.
Podoba ci się serwer? Masz zamiar na nim zagrać? - śmiało, ustaw sobie sygnaturkę i pomóż nam promować serwer.