Witam Was. W tym poradniku chciałbym opisać zarabianie na tak zwanych buxach (serwisach PTC) a dokładnie na klikaniu w reklamy. . Mówię od razu, nie jestem ekspertem w tego typu serwisach, nie siedzę w nich od lat. Kilka lat temu zaczynałem przygodę z buxami, później miałem sporą przerwę, a jakiś czas temu ponownie do nich wróciłem. W związku z tym chciałbym przedstawić Wam jak wygląda zarabianie na tzw. buxach.
Pewnie zauważycie że są to ref-linki. Jeśli się z nich rejestrujecie, zostaniecie moimi poleconymi. System poleconych polega na tym, że jeśli poleci się komuś dany serwis, dostaniemy pewien procent jego zarobków(oczywiście sam polecający nic nie traci). Będzie mi miło jeśli zarejestrujecie się z mojego ref-linku

Uwaga! Wszystkie dane są dla kont darmowych! Dla kont ulepszonych są one większe!

1. Moneymakersbux

Link: Zarejestruj się na moneymakersbux!

Kwota za kliknięcie: Do $0.02
Kwota za kliknięcie poleconego: 20% wartości kliknięcia
Minimalna kwota wypłaty: $4
Wypłata przez: Paypal, Alertpay, Liberty Reserve
Maksymalna liczba poleconych: 50
Moje spostrzeżenia: Pierwsze 10 tysięcy użytkowników (zarejestrowane niecałe 3 tysiące) konto premium na 2 miesiące) Dla konta premium zmienia się kwota za kliknięcie poleconego (40% wartości kliknięcia), minmalna kwota wypłaty ($3) oraz maksymalna liczba poleconych (75).Zarobki przy premium się nie zmieniają.
Zarobki na miesiąc bez poleconych: ~$1.92. Ioebux

Link: Zarejestruj się na ioebux!

Kwota za kliknięcie: Do $0.02
Kwota za kliknięcie poleconego: $0.005
Minimalna kwota wypłaty: $3
Wypłata przez: Paypal, Alertpay, Liberty Reserve i inne
Moje spostrzeżenia: Pierwsze 20 tysięcy użytkowników (zarejestrowane niecałe 15 tysięcy) konto premium na rok). Mając konto premium mamy 43 reklamy warte $0.1090 a mając zwykłe konto mamy 45 reklam wartych $0.0469. Są tam reklamy o małej wartości jednak jest ich bardzo dużo.
Zarobki na miesiąc bez poleconych: ~$3.3

3. Bigtrustedbux

Link: Zarejestruj się na bigtrustedbux!

Kwota za kliknięcie: Do $0.02
Kwota za kliknięcie poleconego: 20% wartości kliknięcia
Minimalna kwota wypłaty: $4
Wypłata przez: Paypal, Alertpay, Liberty Reserve i inne
Maksymalna liczba poleconych: 50
Moje spostrzeżenia: Pierwsze 10 tysięcy użytkowników (zarejestrowane niecałe 7 tysięcy) konto premium na 2 miesiące) Dla konta premium zmienia się kwota za kliknięcie poleconego (40% wartości kliknięcia), minmalna kwota wypłaty ($3) oraz maksymalna liczba poleconych (75) Zarobki przy premium się nie zmieniają – tak jak na moneymakersbux.
Zarobki na miesiąc bez poleconych: ~$3.8

Teraz opiszę trzy prawie identyczne serwisy. Minimalna wypłata na nich to $5. Wypłata odbywa się przez alertpay lub paypal. Co do mojej opinii to polecam właśnie te serwisy ponieważ mają one spore zarobki przy kilku reklamach. Oto linki do nich:

Legit-bux(ten na którym jest minimalnie mniejsza wartość reklam):

Zarobki na miesiąc bez poleconych: ~$3.7

Yourkingbux:

Zarobki na miesiąc bez poleconych: ~$3.8

Pyramidalbux:

Zarobki na miesiąc bez poleconych: ~$3.7

Kolejny serwis, przedostatni z zagranicznych to bux3. Dziennie dostajemy kilkanaście reklam. Minimalna wypłata to $10. Jest to dość sporo jednak przy systematycznym klikaniu dość szybko zdobędziemy $10. Wypłata odbywa się przez alertpay.
Oto ona:
Zarejestruj się na bux3.com
Minimalne zarobki na miesiąc bez poleconych: $3.9 (wahają się zależnie od ilości reklam)

Ostatni z zagranicznych serwisów jest trochę inny od tych poprzednich. Są też na ni reklamy jednak głównym źródłem zarobków jest baner reklamowy. Na tym serwisie dostajemy punkty które na początku każdego miesiąca są przeliczane na pieniądze.
Link do serwisu:
Zarejestruj się na 20dollars2surf.com!

Przejdźmy teraz do polskich serwisów.
Osobiście aktywnie biorę udział w 3 takich programach. Zarabiać można na kilka sposobów. Możemy tradycyjnie klikać w reklamy, czytać płatne maile, klikać reklamy konkursowe(dostajemy za nie pieniądzę i bierzemy udział w losowaniu dodatkowej kwoty).


PulsReklamy (minimalna wypłata 10zł):
Zarejestuj się na PulsReklamy

Centrum Reklamy (minimalna wypłata 30zł):
Zarejestuj się na PulsReklamy

Ekasa (minimalna wypłata 10zł):
Zarejestuj się na Ekasa.org

Podsumowanie.
Dziękuję za przeczytanie moje poradnika dotyczącego zarabiania przez klikanie reklam. Jest to dobry sposób na zarobienie pieniędzy poświęcając kilkadziesiąt minut dziennie.Cieszę się. jeśli przekonałem Cię do tej metody zarobienia pieniędzy, a jeśli zarejestrowałeś się z mojego linku jest mi bardzo miło ponieważ jest to niejakie podziękowanie mi za przekazaną wiedzę. Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie mojego poradnika i ewentualne zarejestrowanie się z tych linków.
Pozdrawiam, Piotrek.